KAŻDE WYDARZENIE
jest dla nas ważne.

Zapraszamy do obejrzenia
zdjęć z naszych realizacji.

Dofinansowanie z Polskiego Funduszu Rozwoju
Dofinansowanie z Polskiego Funduszu Rozwoju
wrzesień 2021

Otwarcie nowego sezonu biznesowego Funduszu Pomerania
Otwarcie nowego sezonu biznesowego Funduszu Pomerania
wrzesień 2021

22 września 2021r. mieliśmy przyjemność zapewnienia wsparcia technicznego podczas "Uroczystego otwarcia nowego sezonu biznesowego Funduszu Pomerania" w Hotelu Courtyard by Marriott

Sylwester 2017
Akademicki Bal Sylwestrowy
grudzień 2015

Obsługa cateringowa Akademickiego Balu Sylwestrowego

Okręgowa Izba Lekarska
Mikołajki 2015
grudzień 2015

6 grudnia 2015 r. zorganizowaliśmy dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie zabawę Mikołajkową w Hali Opery. Na przybyłych gości czekało przedstawienie teatralne, animacje i konkursy dla dzieci, malowanie buziek, tworzenie świątecznych bombek, ozdabianie świątecznych ciasteczek oraz catering.

Dzień dziecka
Okręgowa Izba Lekarska
maj 2015

Organizacja festynu rodzinnego w tym: konkursy, pokazy tańca, nauka gry w rugby, pokazy fizyczne, maskotki, dmuchańce, poczęstunek w formie grilla.

Uroczysta Inauguracja
XV Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki
wrzesień 2015

21 września 2015r. na Uniwersytecie Szczecińskim odbyła się Inauguracja XV Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki. Mieliśmy przyjemność zapewnić catering dla uczestników bankietu.

Pożegnanie lata
dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie
wrzesień 2015

Organizacja festynu z okazji pożegnania lata. na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji: m.in. gry i zabawy, olimpiada, malowanie buziek, dmuchańce, ognisko oraz grill.

Jubileusz
25-lecia Samorządu Lekarskiego
marzec 2015

21 marca 2015 r. w Filharmonii Szczecińskiej odbył się Jubileusz 25-lecia odrodzonego Samorządu Lekarskiego oraz Okręgowy Zjazd Lekarzy. Mieliśmy przyjemność współorganizować tą uroczystość wraz z Okręgową Izbą Lekarską w Szczecinie, zapewniając: catering, program artystyczny, technikę sceniczną, wizualizację oraz dekorację sali.

Konferencja Naukowa
Najnowsze Trendy w Stomatologii
luty 2015

Konferencja odbyła się w dniach 6-8 lutego 2015r. w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Do naszych zadań należało: zapewnienie techniki scenicznej, multimediów, programu artystycznego (m.in. koncert Urszuli) oraz działania reklamowe podczas konferencji.

Impreza Mikołajkowa
Okręgowa Izba Lekarska Szczecin
grudzień 2014

14 grudnia w Teatrze Lalek Pleciuga zorganizowaliśmy Mikołajki dla Okręgowej Izby Lekarskiej ze Szczecina. Na dzieci i rodziców czekało mnóstwo atrakcji: Mikołajkowe przedstawienie, prezenty, zabawy sportowe i ruchowe, liczne konkursy,malowanie buziek, dekorowanie świątecznych ciasteczek oraz pyszny catering.

Gryficka Rega
Gala Finałowa w Pogorzelicy
pażdziernik 2014

"Gryficka Rega 2013" z towarzyszącą Galą Finałową jest jednym z najbardziej prestiżowych przedsięwzięć w Powiecie Gryfickim. Celem konkursu jest wyróżnienie osób i instytucji, których działalność społeczna, kulturalna i gospodarcza ma istotny wpływ na wydarzenia i rozwój Powiatu Gryfickiego. Podczas Gali zapewnialiśmy: obsługę techniczną, multimedia, wizualizację, program artystyczny oraz dekorację sali.

I międzynarodowe
Forum Ekologiczne
wrzesień 2014

Zapewnienie programu artystycznego podczas I Międzynarodowego Forum Ekologicznego, które odbyło się w dniach 16-18 września 2014r. w Kołobrzegu. Organizatorem wydarzenia była Polska Fundacja Ekologiczna wspólnie z partnerem merytorycznym Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Ekologiczne Prezentacje
Powiatowe Dożynki w Płotach
wrzesień 2014

Podczas Dożynek Powiatowych w Płotach zapewnialiśmy: technikę sceniczną oraz występ gwiazdy wieczoru - zespołu Papa.D.

Piknik Integracyjny
dla firmy Convergys
sierpień 2014

Organizacja Pikniku Integracyjnego, w tym zapewnienie: animacji dla dzieci, konkurencji sportowych dla dorosłych, nagród na konkursy oraz grilla.

Koncert
Sylwia Grzeszczak
maj 2014

Koncert odbył się 24 maja 2014r. w Teatrze Letnim w Szczecinie. Sylwia Grzeszczak to popularna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która bije rekordy popularności, podbija listy przebojów, a jej półki uginają się pod ciężarem kolejnych nagród.